Home

Stredozemné more Grónsko oceľ slovenský pohár finále Literárne umenie bravčové vedieť

Slovenský pohár v hokeji: Humenné zdolalo vo finále Žilinu | SPORTNET

Prievidžania druhýkrát ovládli Slovenský pohár: Vo finále zdolali Svidník |  Športky.sk
Prievidžania druhýkrát ovládli Slovenský pohár: Vo finále zdolali Svidník | Športky.sk

FINAL FOUR - Slovenský pohár vo futsale | codnes.sk

Slovenský pohár žien - Oficiálna stránka mesta Piešťany

Niké SBL - Niké SBL

Hasič likviduje pyrotechniku počas finále Slovnaft Cup-u Slovenského pohára  ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín. | Galéria: Trenčín obhájil Slovenský  pohár! Fantastický záver | TVNOVINY.sk
Hasič likviduje pyrotechniku počas finále Slovnaft Cup-u Slovenského pohára ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín. | Galéria: Trenčín obhájil Slovenský pohár! Fantastický záver | TVNOVINY.sk

Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili,  získali striebro + HLASY
Pumy išli cez Ružu do finále o Slovenský pohár, na majstra nestačili, získali striebro + HLASY

JOJ ŠPORT SLOVENSKÝ POHÁR I Presne o týždeň vyvrcholí druhý ročník  novodobej edície domácej pohárovej súťaže. Vo finále proti se… – demokrat.sk
JOJ ŠPORT SLOVENSKÝ POHÁR I Presne o týždeň vyvrcholí druhý ročník novodobej edície domácej pohárovej súťaže. Vo finále proti se… – demokrat.sk

JOJ Slovenský pohár: Finále v znamení konfrontácie dvoch najvyšších súťaží  | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
JOJ Slovenský pohár: Finále v znamení konfrontácie dvoch najvyšších súťaží | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slovenský pohár vo futbale sa bude hrať aj s divákmi

SLOVENSKÝ POHÁR: Slovan zdolal Banskú Bystricu a postúpil do finále

SLOVENSKÝ POHÁR: Poznáme vyžrebovanie štvrťfinálových dvojíc, Lučenec hrá v  Žiline | Slovenský Futsal
SLOVENSKÝ POHÁR: Poznáme vyžrebovanie štvrťfinálových dvojíc, Lučenec hrá v Žiline | Slovenský Futsal

Slovenský pohár pozastavený • Slávia EUBA

Vo finále JOJ ŠPORT Slovenského pohára sa stretnú obhajca prvenstva a líder  SHL | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Vo finále JOJ ŠPORT Slovenského pohára sa stretnú obhajca prvenstva a líder SHL | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slovenský pohár žien 2016-17, finále - Nedeľa - Ženská basketbalová  extraliga SR
Slovenský pohár žien 2016-17, finále - Nedeľa - Ženská basketbalová extraliga SR

SLOVENSKÝ POHÁR: Poznáme žreb osemfinále, odohrá sa v prvý decembrový  týždeň | SPORTNET
SLOVENSKÝ POHÁR: Poznáme žreb osemfinále, odohrá sa v prvý decembrový týždeň | SPORTNET

Vieme, čo budete robiť na konci júla. Slovnaft Cup oznámil dvojice prvého  kola národného pohára
Vieme, čo budete robiť na konci júla. Slovnaft Cup oznámil dvojice prvého kola národného pohára

GoTicket
GoTicket

VIDEO Slovenský pohár získali basketbalisti Iskry Svit: Vo finále Final  Four zdolali Levice | Športky.sk
VIDEO Slovenský pohár získali basketbalisti Iskry Svit: Vo finále Final Four zdolali Levice | Športky.sk

Piešťanský denník

SLOVENSKÝ POHÁR: Trnava zdolala vo finále Žilinu v rozstrele z 11 metrov -  Dobré noviny
SLOVENSKÝ POHÁR: Trnava zdolala vo finále Žilinu v rozstrele z 11 metrov - Dobré noviny

Niké SBL - Prvá trofej sezóny 2022/2023 putuje do Svitu, Slovenský pohár  získali po výhre nad Levicami
Niké SBL - Prvá trofej sezóny 2022/2023 putuje do Svitu, Slovenský pohár získali po výhre nad Levicami

Slovenský pohár žien – Vo finále štvrtý raz Bardejov – Slovan, východniarky  vedú 2:1 | Slovenský futbalový zväz
Slovenský pohár žien – Vo finále štvrtý raz Bardejov – Slovan, východniarky vedú 2:1 | Slovenský futbalový zväz

JOJ ŠPORT Slovenský pohár: Žilina nezvládla finále, trofej pre hostí  zariadila posila | Hokejový svet
JOJ ŠPORT Slovenský pohár: Žilina nezvládla finále, trofej pre hostí zariadila posila | Hokejový svet

Čajky druhýkrát v histórii ovládli slovenský pohár, vo finále zdolali  Žirkovej Bystricu | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Čajky druhýkrát v histórii ovládli slovenský pohár, vo finále zdolali Žirkovej Bystricu | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Futbalistky ŠK Slovan Bratislava získali Slovenský pohár, zdolali MŠK  Žilina | SPORTNET
Futbalistky ŠK Slovan Bratislava získali Slovenský pohár, zdolali MŠK Žilina | SPORTNET